Fieldmann FZN 4000-A akkumulátoros fű és bokornyíró kompakt kivitelben. Ideális fűszegély nyíráshoz és kisebb sövények formázásához.
10 990 Ft
Szállításra kész
készleten több mint 5 db
Várhatóan Önnél: 04.22.
Termékazonosító: 50001776
FZN 4000-A akkumulátoros fű és bokornyíró
Kompakt méret. Precíz vágás. Egyszerű megoldás a részletekhez.
- 3,6 V Li-Ion akkumulátor
- 1300 mAh kapacitás
- Akár 30 perc működési idő
- 950 fordulat / perc
- 100 mm-es sövényvágó fej
- 70 mm-es fűszegély vágó fej
- Biztonsági kapcsoló
- Súly: 0,60 kg
Végső simítás – egyszerűen
A Fieldmann FZN 4000-A akkumulátoros fű és bokornyíró azoknak készült, akik gyorsan és precízen szeretnék rendbe tenni kertjük részleteit. A nagy fűnyíró után mindig marad néhány nehezen elérhető terület: ágyásszegély, járdaszél, terasz melletti fűcsík. Ez az akkus szegélynyíró pontosan ezekre a feladatokra kínál kényelmes megoldást.
Két vágófej a sokoldalú használathoz
A 70 mm-es fűvágó fej ideális fűszegély nyíráshoz, míg a 100 mm-es sövényvágó fej kisebb bokrok és dísznövények formázására alkalmas. Ez az akkumulátoros fű és bokornyíró így egyetlen eszközzel biztosít megoldást több kerti feladatra. A rendszeres fűszegély nyírás és bokorformázás határozza meg a kert megjelenését. A Fieldmann FZN 4000-A akkumulátoros fű és bokornyíró lehetővé teszi, hogy a részletek is éppoly gondozottak legyenek, mint a nagyobb felületek.
Megbízható Li-Ion teljesítmény
A 3,6 V-os, 1300 mAh kapacitású Li-Ion akkumulátor akár 30 perc folyamatos működést biztosít. A 950 fordulat/perc üresjárati fordulatszám egyenletes vágási teljesítményt nyújt. A töltési idő körülbelül 4 óra, az akkumulátor töltöttségjelző pedig segít a munkavégzés megtervezésében. A mindössze 0,60 kg-os súly hosszabb használat esetén sem terheli meg a kezet. Kompakt kialakítása miatt ideális kisebb kertekhez, erkélyekhez vagy gyors karbantartási feladatokhoz. A biztonsági kapcsoló megakadályozza a véletlen indítást.
Ideális választás
- Kisebb kertek és erkélyek karbantartásához
- Gyors fűszegély nyíráshoz
- Kisebb bokrok formázásához
- Könnyű, kompakt akkumulátoros fű és bokornyírót keresőknek
FZN 4000-A
Paraméterek
01
Általános
| Rendeltetés | Fű |
|---|---|
| Eszköztípus | Kerti olló |
02
Akkumulátor
| Akkumulátor feszültség | 3.6V |
|---|---|
| Akkumulátor típus | Li-Ion |
03
Teljesítmény
| Működtetés | Akkumulátoros |
|---|
04
Tulajdonságok
| Akkumulátor-kapacitás | 1300mAh |
|---|
05
Felszerelés
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
|---|---|
| Bokor nyíró | 100mm |
| Fűnyíró | 70mm |
06
Tápellátás
| Működési idő | 30min |
|---|---|
| Töltési idő | 4.0h |
07
Méretek és tömeg
| Súly | 0.6kg |
|---|