Fieldmann FZN 4101-A akkumulátoros fű és bokornyíró 40 perc üzemidővel és állítható vágófejjel precíz szegélynyíráshoz.
11 990 Ft
Szállításra kész
készleten több mint 5 db
Várhatóan Önnél: 04.17.
Termékazonosító: 50001964
FZN 4101-A
Paraméterek
01
Általános
| Rendeltetés | Fű |
|---|---|
| Eszköztípus | Olló fűre és bokrokra |
02
Akkumulátor
| Akkumulátor feszültség | 3.6V |
|---|---|
| Akkumulátor típus | Li-Ion |
03
Teljesítmény
| Működtetés | Akkumulátoros |
|---|
04
Tulajdonságok
| Forgatható fogantyú | Igen |
|---|---|
| Akkumulátor-kapacitás | 1300mAh |
| Forgó nyél helyzetei száma | 4 |
05
Felszerelés
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
|---|---|
| Bokor nyíró | 110mm |
| Fűnyíró | 80mm |
06
Tápellátás
| Működési idő | 30min |
|---|---|
| Töltési idő | 4.0h |
07
Méretek és tömeg
| Súly | 0.6kg |
|---|