Fieldmann FDUV 70115 20V fúró-csavarozó 35 Nm nyomatékkal, gyorstöltővel és 2 Ah akkumulátorral.
33 990 Ft
Szállításra kész
készleten több mint 5 db
Várhatóan Önnél: 05.13.
Termékazonosító: 50004546
FDUV 70115 akkumulátoros fúró-csavarozó
- Rendszer: Fieldmann FAST POWER 20V
- Nyomaték: 35 Nm
- Sebesség: 0–360 / 0–1.300 ford./perc
- Max. fúrási átmérő: 10 mm
- Kulcs nélküli tokmány
- LED világítás
- Tartozék: 2 Ah akkumulátor + gyorstöltő
Fieldmann FAST POWER 20V rendszer
A Fieldmann FDUV 70115 20V fúró-csavarozó a FAST POWER rendszer részeként teljes kompatibilitást biztosít a 20V-os Fieldmann gépekkel. Az egységes platform lehetővé teszi a rendszer bővítését további eszközökkel.
Erős motor
Az FDUV 70115-A vezeték nélküli fúró / véső kalapács funkcióval van felszerelve, amely lehetővé teszi még keményebb anyagokban is, például betonban vagy kőfalban való fúrást. Maximális 35 Nm nyomatékával még megterhelőbb feladatokat is képes ellátni. Ez a modell ideális választás a barkácsolók és a igényesebb felhasználók számára.
35 Nm stabil nyomaték
Kétfokozatos sebességbeállításokkal 0-360 és 0-1300 fordulat/perc között könnyen állíthatja az energiat az anyag típusának megfelelően. A pontos fúrás és csavarozás tehát idő kérdése. A fúró minden feladat optimális irányítását biztosítja. A 35 Nm nyomaték elegendő teljesítményt biztosít általános barkács és szerelési munkákhoz.
Gyors töltés és hosszú akkumulátor-élettartam
A hozzá tartozik egy gyors töltő, amely mindössze 60 perc alatt tölti fel az akkumulátort. A Li-ion technológiának köszönhetően nincs önkiürülés vagy memóriahatás. Ez azt jelenti, hogy az FDUV 70115-A fúró mindig készen áll a munkára.
Ergonómiai fogantyú és LED világítás
A kényelmes fogást egy ergonomikus fogantyú biztosítja, amely csökkenti a fáradtságot hosszú távú munka során. A LED fény még sötét sarkokban is megvilágítja a munkafelületet. A fúró a maximális kényelem érdekében van tervezve.
Ideális választás, ha Önnek fontos:
- Komplett, azonnal használható szett
- 35 Nm teljesítmény
- FAST POWER kompatibilitás
- Gyorstöltő a csomagban
- Stabil, megbízható működés
FDUV 70115-A
Paraméterek
01
Általános
| Eszköztípus | Akkumulátoros fúrógép |
|---|
02
Teljesítmény
| Működtetés | Akkumulátoros |
|---|
03
Akkumulátor
| Akkumulátor feszültség | 20.0V |
|---|---|
| Akkumulátor típus | Li-Ion |
04
Tulajdonságok
| Működtetés | Akkumulátor |
|---|---|
| Forgatható fogantyú | Nem |
| Puha kialakítású markolat | Igen |
| Max. fúrási átmérő | 10mm |
05
Felszerelés
| Igen | |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Gyorstokmány | Nem |
| Vízmérték | Nem |
06
Funkció
| Funkció | FURÁS/ÜTVEFÚRÁS |
|---|---|
| Töltöttség jelző | Igen |
| Megvilágítás | LED |
07
Tápellátás
| Töltési idő | 1.0h |
|---|
08
Méretek és tömeg
| Magasság | 28.80cm |
|---|---|
| Szélesség | 10.60cm |
| Mélység | 33.20cm |
09
Szín
| Szín | Zöld |
|---|