Fieldmann FDUK 70305-0 20V akkumulátoros körfűrész 165 mm tárcsával, lézeres vezetéssel és 55 mm vágásmélységgel.
25 990 Ft
Szállításra kész
készleten 4 db
Várhatóan Önnél: 04.17.
Termékazonosító: 50004549
FDUK 70305-0
Paraméterek
01
Általános
| Eszköztípus | Körfűrész |
|---|
02
Akkumulátor
| Akkumulátor feszültség | 20.0V |
|---|---|
| Akkumulátor típus | Li-Ion |
03
Teljesítmény
| Működtetés | Akkumulátoros |
|---|
04
Tulajdonságok
| Vágási méret | 165mm |
|---|---|
| Működtetés | Akkumulátor |
| Forgatható fogantyú | Nem |
05
Felszerelés
| Igen | |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
06
Méretek és tömeg
| Súly | 2.7kg |
|---|