Fieldmann FDW 70905-0 akkumulátoros magasnyomású mosó 20 V FAST POWER rendszerrel, 25 bar nyomással, önfelszívó tömlővel és sampon tartállyal.
29 990 Ft
Szállításra kész
készleten 2 db
Várhatóan Önnél: 04.16.
Termékazonosító: 50005043
FDW 70905-0
Paraméterek
01
Általános
| Eszköztípus | Magasnyomású tisztító |
|---|
02
Akkumulátor
| Akkumulátor feszültség | 20.0V |
|---|---|
| Akkumulátor típus | Li-Ion |
03
Teljesítmény
| Működtetés | Akkumulátoros |
|---|---|
| Áramlás | 150l |
| Maximális nyomás | 2.2MPa |
04
Tulajdonságok
| Állítható fogantyú | Nem |
|---|---|
| Sampon lehetőség | Igen |
05
Felszerelés
| Igen |
06
Funkció
| Igen |
07
Méretek és tömeg
| Magasság | 51.80cm |
|---|---|
| Szélesség | 27.40cm |