Fieldmann FDUO 70505-0 20V akkumulátoros szablyafűrész 100 mm fa vágásmélységgel és 26 mm lökethosszal.
20 990 Ft
Szállításra kész
készleten 5 db
Várhatóan Önnél: 04.17.
Termékazonosító: 50004601
FDUO 70505-0
Paraméterek
01
Általános
| Eszköztípus | Orrfűrész |
|---|
02
Akkumulátor
| Akkumulátor feszültség | 20.0V |
|---|---|
| Akkumulátor típus | Li-Ion |
03
Teljesítmény
| Működtetés | Akkumulátoros |
|---|
04
Tulajdonságok
| Vágási méret | 100mm |
|---|---|
| Működtetés | Akkumulátor |
| Forgatható fogantyú | Nem |
| Puha kialakítású markolat | Nem |
05
Felszerelés
| Igen | |
| Biztonsági kapcsoló | Nem |
06
Méretek és tömeg
| Súly | 1.9kg |
|---|