Fieldmann FZN 70405-0 20V akkumulátoros magassági sövényvágó teleszkópos nyéllel. Létra nélküli, biztonságos sövényformázás.
34 990 Ft
Szállításra kész
készleten 3 db
Várhatóan Önnél: 04.17.
Termékazonosító: 50004557
FZN 70405-0
Paraméterek
01
Általános
| Rendeltetés | Élő sövény |
|---|---|
| Eszköztípus | Sövényvágó olló |
02
Akkumulátor
| Akkumulátor feszültség | 20.0V |
|---|---|
| Akkumulátor típus | Li-Ion |
03
Teljesítmény
| Működtetés | Akkumulátoros |
|---|
04
Tulajdonságok
| Állítható fogantyú | Nem |
|---|---|
| Forgatható fogantyú | Nem |
| Max. vágási átmérő | 16mm |
| Teleszkópos fogantyú | Igen |
| Állítható vágásszög | Igen |
| Teleszkóp hosszúság | 70cm |
05
Felszerelés
| Igen | |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
06
Méretek és tömeg
| Súly | 3.3kg |
|---|