Fieldmann FDUP 70405-0 20V akkumulátoros szúrófűrész 50 mm fa vágásmélységgel, dönthető talppal és kulcs nélküli fűrészlapcserével.
22 990 Ft
Szállításra kész
készleten 1 db
Várhatóan Önnél: 04.16.
Termékazonosító: 50004550
FDUP 70405-0
Paraméterek
01
Általános
| Eszköztípus | Lombfűrész |
|---|
02
Akkumulátor
| Akkumulátor feszültség | 20.0V |
|---|---|
| Akkumulátor típus | Li-Ion |
03
Teljesítmény
| Működtetés | Akkumulátoros |
|---|
04
Tulajdonságok
| Vágási méret | 80mm |
|---|---|
| Működtetés | Akkumulátor |
| Forgatható fogantyú | Nem |
| Puha kialakítású markolat | Nem |
05
Felszerelés
| Igen |
06
Méretek és tömeg
| Súly | 2.1kg |
|---|