2 személyes akácfa erkélybútor szett kis erkélyre. Összecsukható balkon bútor, időjárásálló kültéri fa asztal és szék szett. Fieldmann CAROL FDZN 4003.
33 990 Ft
Szállításra kész
készleten több mint 5 db
Várhatóan Önnél: 04.16.
Termékazonosító: 50002538
FDZN 4003-T
Paraméterek
01
Általános
| Termék típusa | Erkély szett |
|---|
02
Rendeltetés
| Rendeltetés | kül és beltéri |
|---|
03
Tulajdonságok
| Székek száma | 2 |
|---|---|
| Állítható | Nem |
04
Felszerelés
| Napernyő | Nem |
|---|---|
| Asztal | Igen |
05
Megjelenés és dizájn
| Anyag | Akác |
|---|---|
| Védőhuzat mellékelve | Igen |
06
Méretek és tömeg
| Átmérő | 66cm |
|---|---|
| Magasság | 52.00cm |
| Szélesség | 38.00cm |
| Mélység | 80.00cm |
| Súly | 13.0kg |