Prémium akácfa erkélybútor szett 2 székkel és 60x60 cm-es asztallal. Összecsukható kialakítás, 100 kg teherbírás, opcionális párnák.
31 990 Ft
Szállításra kész
készleten több mint 5 db
Várhatóan Önnél: 04.17.
Termékazonosító: 50002372
FDZN 4010-T
Paraméterek
01
Általános
| Termék típusa | Erkély szett |
|---|
02
Rendeltetés
| Rendeltetés | kül és beltéri |
|---|
03
Tulajdonságok
| Székek száma | 2 |
|---|---|
| Állítható | Nem |
04
Felszerelés
| Napernyő | Nem |
|---|---|
| Asztal | Igen |
05
Megjelenés és dizájn
| Anyag | Akác |
|---|---|
| Védőhuzat mellékelve | Nem |
06
Méretek és tömeg
| Átmérő | 65cm |
|---|---|
| Magasság | 55.00cm |
| Szélesség | 40.00cm |
| Mélység | 81.00cm |
| Súly | 6.0kg |