Fieldmann FZN 4006-B benzines sövényvágó 26 cm³ motorral és 24 mm vágási kapacitással. Erős, vezeték nélküli megoldás nagy sövényekhez.
56 990 Ft
Termékazonosító: 50003637
FZN 4006-B
Paraméterek
01
Általános
| Rendeltetés | Élő sövény |
|---|---|
| Eszköztípus | Sövényvágó olló |
02
Teljesítmény
| Működtetés | Benzines |
|---|---|
| Hengerűrtartalom | 26.0cm3 |
| Lóerő | 0.75kW |
03
Tulajdonságok
| Állítható fogantyú | Igen |
|---|---|
| Max. vágási átmérő | 24mm |
| Teleszkópos fogantyú | Nem |
| Állítható vágásszög | Igen |
04
Felszerelés
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
|---|---|
| Bokor nyíró | 51mm |