A kompakt Fieldmann FDP 200451-E elektromos dekopírfűrész 450 wattos teljesítményével ideális a faanyagok precíz vágásaihoz. A végtelenül változó sebességszabályozás biztosítja a tiszta vágást anélkül, hogy a felület károsítaná. Az ergonómiai fogantyú és a fém talp kényelmes kezelhetőséget biztosít.
9 990 Ft
Szállításra kész
készleten több mint 5 db
Várhatóan Önnél: 04.17.
Termékazonosító: 50004912
FDP 200451-E
Paraméterek
01
Általános
| Eszköztípus | Lombfűrész |
|---|
02
Teljesítmény
| Működtetés | Elektromos |
|---|
03
Tulajdonságok
| Vágási méret | 60mm |
|---|---|
| Működtetés | Hálózat 230V |
| Forgatható fogantyú | Nem |
| Puha kialakítású markolat | Nem |
04
Energetikai paraméterek
| Teljesítmény | 450W |
|---|
05
Méretek és tömeg
| Súly | 1.4kg |
|---|