A praktikus Fieldmann FDP 200712-E elektromos dekopírfűrész 710 wattos teljesítménnyel biztosítja a különböző anyagokban a pontos vágásokat. A vágási szög 4 pozícióban történő beállítása növeli a munka rugalmasságát. Az ergonómiai nyél kényelmet nyújt még hosszabb használat közben is.
15 990 Ft
Szállításra kész
készleten több mint 5 db
Várhatóan Önnél: 04.17.
Termékazonosító: 50004918
FDP 200712-E
Paraméterek
01
Általános
| Eszköztípus | Lombfűrész |
|---|
02
Teljesítmény
| Működtetés | Elektromos |
|---|
03
Tulajdonságok
| Vágási méret | 80mm |
|---|---|
| Működtetés | Hálózat 230V |
| Forgatható fogantyú | Nem |
| Puha kialakítású markolat | Nem |
04
Felszerelés
| Biztonsági kapcsoló | Nem |
|---|
05
Energetikai paraméterek
| Teljesítmény | 710W |
|---|
06
Méretek és tömeg
| Súly | 1.9kg |
|---|