A Fieldmann FDP 200805-E elektromos dekopírfűrész 800 wattos teljesítménnyel és beépített AC lézerrel biztosítja a pontos vágásokat. A végtelenül változó sebességvezérlés és a vágási szög 4 pozícióban történő beállítása növeli a rugalmasságot. A LED zseblámpa lehetővé teszi, hogy még gyenge fényviszonyban is dolgozzon.
20 990 Ft
Szállításra kész
készleten 3 db
Várhatóan Önnél: 04.22.
Termékazonosító: 50004765
FDP 200805-E elektromos dekopírfűrész
- Teljesítmény: 800 W
- Üresjárati fordulatszám: 0 - 2.800 rpm
- Maximális vágási mélység: 80 - 100 mm
- Ferde vágási kapacitás: 4 vágási szög
- AC lézer és LED fény
- Kulcs nélküli tokmány
- Cooper motor
- Folyamatos motorfordulatszám-szabályozás
- Ergonomikus fogantyú
- Csomag tartalma: Párhuzam vezető, 2 fűrészlap, műanyag koffer
- Védelmi osztály: II.
- Hálózati kábel hosszúsága: 1,8 m
- Zajszint: 98 dB (A)
Erős dekopír, ha tempó és mélyebb vágás kell
A Fieldmann FDP 200805-E az 800 W-os teljesítménnyel már olyan dekopír, amit nem csak alkalmi vágásra veszel elő. Vastagabb anyagoknál is stabilabban dolgozik, és ha sok vágás várható egy projektben, kevésbé fárasztó a munka, mert a gép “viszi” a feladatot.
LED és lézer – jobban látszik a vágás, könnyebb a vonal tartása
A LED fény segít árnyékosabb helyen, a lézer pedig támogatja, hogy pontosabban kövesd a jelölést. Ez különösen akkor hasznos, ha hosszú egyenes vágást csinálsz, vagy a vágás látványa fontos (pl. bútorlap, látható felület).
Kulcs nélküli befogás és folyamatos fordulatszám-szabályozás
A gyors lapcsere praktikus anyagváltásnál, a fordulatszám-szabályozás pedig segít a felülethez igazítani a vágást. Így kevésbé szálkásodhat a fa, jobban kontrollálható a vágás ívben is, és finomabb végeredmény érhető el.
Ideális választás
- Vastagabb faanyag vágására 80–100 mm-ig
- Ha fontos a LED és a lézer a pontos vezetéshez
- Szögvágásokhoz több pozícióban
- Felújításhoz, bútorprojektekhez, kivágásokhoz
- Ha “komolyabb” dekopírt keres otthonra
FDP 200805-E
Paraméterek
01
Általános
| Eszköztípus | Lombfűrész |
|---|
02
Teljesítmény
| Működtetés | Elektromos |
|---|
03
Tulajdonságok
| Vágási méret | 100mm |
|---|---|
| Működtetés | Hálózat 230V |
| Forgatható fogantyú | Nem |
| Puha kialakítású markolat | Nem |
04
Felszerelés
| Biztonsági kapcsoló | Nem |
|---|
05
Energetikai paraméterek
| Teljesítmény | 800W |
|---|
06
Méretek és tömeg
| Súly | 3.5kg |
|---|