Fieldmann FZN 2305-E elektromos sövényvágó 500 mm-es késsel és 460 mm munkahosszal. Ideális nagyobb sövények gyors formázásához.
17 990 Ft
Szállításra kész
készleten több mint 5 db
Várhatóan Önnél: 04.17.
Termékazonosító: 50004027
FZN 2305-E
Paraméterek
01
Általános
| Rendeltetés | Élő sövény |
|---|---|
| Eszköztípus | Sövényvágó olló |
02
Teljesítmény
| Működtetés | Elektromos |
|---|
03
Tulajdonságok
| Max. vágási átmérő | 16mm |
|---|---|
| Max. vágási vastagság | 16mm |
| Teleszkópos fogantyú | Nem |
| Állítható vágásszög | Igen |
04
Felszerelés
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
|---|---|
| Bokor nyíró | 460mm |
05
Energetikai paraméterek
| Teljesítmény | 550W |
|---|
06
Méretek és tömeg
| Súly | 2.5kg |
|---|