A Fieldmann FZS 2105-E elektromos szegélynyíró könnyű és kompakt 250 W-os, 22 cm vágási szélességgel. Ideális kisebb kertekhez és szegélyek pontos igazításához.
9 490 Ft
Szállításra kész
készleten több mint 5 db
Várhatóan Önnél: 04.16.
Termékazonosító: 50003633
FZS 2105-E
Paraméterek
01
Általános
| Eszköztípus | Szegélynyíró |
|---|
02
Teljesítmény
| Működtetés | Elektromos |
|---|
03
Tulajdonságok
| Állítható fogantyú | Nem |
|---|---|
| Puha kialakítású markolat | Nem |
| Kétkezes fogantyú | Nem |
| Vágási szélesség | 220mm |
| Vágórendszer | Egy húr |
| Fejszög állítás | Igen |
04
Felszerelés
| Biztonsági kapcsoló | Nem |
|---|---|
| Teleszkópos nyél | Igen |
| Nem |
05
Funkció
| Félautomata |
06
Energetikai paraméterek
| Teljesítmény | 250W |
|---|
07
Méretek és tömeg
| Damil átmérő | 1.0mm |
|---|---|
| Súly | 1.3kg |