Fieldmann FDV 200501-E 500 W elektromos ütvefúró gyorsbefogós tokmánnyal és fordulatszám-szabályozással.
10 990 Ft
Szállításra kész
készleten több mint 5 db
Várhatóan Önnél: 04.22.
Termékazonosító: 50003560
FDV 200501-E elektromos ütvefúró
- Teljesítmény: 500 W
- Üresjárati fordulatszám: 3.000 rpm
- Cooper motor
- Fúrás / ütvefúrás
- Változtatható fordulatszám
- Változtatható forgásirány
- Fúrófej átmérő: maximum 13 mm
- Gyorsbefogós tokmány
- Mélységütköző
- Hálózati kábel hosszúsága:1,8 m
- Súly: 2,0 kg
Megbízható teljesítmény mindennapi munkákhoz
A Fieldmann FDV 200501-E elektromos ütvefúró 500 W teljesítményű réz (cooper) motorral rendelkezik, amely stabil és egyenletes működést biztosít. A 3000 ford./perc sebesség elegendő teljesítményt nyújt fa, fém és falazat fúrásához is.
Precíz vezérlés és sokoldalúság
A változtatható fordulatszám és az irányváltó funkció pontos munkavégzést tesz lehetővé. Az ütvefúró mód ideális keményebb anyagokhoz, míg a hagyományos fúrás funkció érzékenyebb feladatokhoz ajánlott.
Ergonomikus kialakítás
Az ergonomikus markolat és a 1,8 méteres hálózati kábel kényelmes használatot biztosít. A mélységütköző segíti az egyenletes és pontos furatok elkészítését.
FDV 200501-E
Paraméterek
01
Általános
| Eszköztípus | Ütvefúró |
|---|
02
Teljesítmény
| Működtetés |
|---|
03
Tulajdonságok
| Működtetés | Hálózat 230V |
|---|---|
| Forgatható fogantyú | Nem |
| Puha kialakítású markolat | Igen |
| Max. fúrási átmérő | 13mm |
04
Felszerelés
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
|---|---|
| Gyorstokmány | Igen |
| Vízmérték | Nem |
05
Funkció
| Funkció | FURÁS/ÜTVEFÚRÁS |
|---|---|
| Töltöttség jelző | Nem |
| Megvilágítás | Nem |
06
Energetikai paraméterek
| Teljesítmény | 500W |
|---|
07
Méretek és tömeg
| Magasság | 7.60cm |
|---|---|
| Szélesség | 7.60cm |
| Mélység | 25.00cm |
08
Szín
| Szín | Zöld |
|---|