Fieldmann FDV 200751-E 710 W elektromos ütvefúró fém tokmánnyal és műanyag kofferrel.
19 990 Ft
Szállításra kész
készleten több mint 5 db
Várhatóan Önnél: 04.22.
Termékazonosító: 50004051
FDV 200751-E elektromos ütvefúró
- Teljesítmény: 710 W
- Üresjárati fordulatszám: 0-2.800 rpm
- Cooper motor
- Fúrás / ütvefúrás funkciók
- Változtatható fordulatszám és forgásirány
- Fúrófej átmérő: maximum 13 mm
- Tokmány kialakítás: kulcs nélküli fém
- Mélységütköző
- Ergonomikus fogantyú
- Praktikus műanyag tok
- Hálózati kábel hosszúsága: 1,8 m
- Súly: 3,0 kg
Masszívabb kialakítás nagyobb terheléshez
A Fieldmann FDV 200751-E elektromos ütvefúró fém tokmánya fokozott tartósságot biztosít. A 710 W-os teljesítmény alkalmas intenzívebb munkákra is.
Komplett felszereltség
A csomag műanyag koffert is tartalmaz, amely biztonságos tárolást és szállítást tesz lehetővé.
Stabil fogás és precizitás
Az ergonomikus kialakítás és a mélységütköző segíti a pontos munkát.
FDV 200751-E
Paraméterek
01
Általános
| Eszköztípus | Ütvefúró |
|---|
02
Teljesítmény
| Működtetés |
|---|
03
Tulajdonságok
| Működtetés | Hálózat 230V |
|---|---|
| Forgatható fogantyú | Nem |
| Puha kialakítású markolat | Igen |
| Max. fúrási átmérő | 13mm |
04
Felszerelés
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
|---|---|
| Gyorstokmány | Igen |
| Vízmérték | Igen |
05
Funkció
| Funkció | FURÁS/ÜTVEFÚRÁS |
|---|---|
| Töltöttség jelző | Nem |
| Megvilágítás | Nem |
06
Energetikai paraméterek
| Teljesítmény | 750W |
|---|
07
Méretek és tömeg
| Magasság | 31.30cm |
|---|---|
| Szélesség | 10.00cm |
| Mélység | 31.00cm |
08
Szín
| Szín | Zöld |
|---|