Fieldmann FZG 1007 faszenes grillsütő nagy, 71×38 cm-es grillezőfelülettel, hőmérővel és fedéllel – ideális családi kerti grillezéshez.
48 990 Ft
Szállításra kész
készleten több mint 5 db
Várhatóan Önnél: 04.17.
Termékazonosító: 41003042
FZG 1007
Paraméterek
01
Általános
| Grill konstrukciója | Kerti |
|---|---|
| Grill típusa | FASZENES |
| Grillrendszer | ZÁRT/NYÍLT |
| Eszköztípus | Grill |
02
Felszerelés
| Grillezőlap anyaga | Rozsdamentes acél |
|---|---|
| Egyéb paraméterek | Fedél |
| Grillező lap | Bordázott |
| Felső grillezőlap | Bordázott |
| Csepegtető tálca | Nem |
| Termosztát | Nem |
03
Megjelenés és dizájn
| Grillezőfelület | Rácsos |
|---|
04
Méretek és tömeg
| Magasság | 76.00cm |
|---|---|
| Szélesség | 42.00cm |
| Mélység | 42.00cm |
05
Szín
| Szín | Fekete |
|---|