Fieldmann FZG 1008 faszenes grillsütő két grillráccsal, hőmérővel és fedéllel – nagy grillezőfelületű, mobil kerti grill.
67 990 Ft
Szállításra kész
készleten több mint 5 db
Várhatóan Önnél: 04.17.
Termékazonosító: 41003041
FZG 1008
Paraméterek
01
Általános
| Grill konstrukciója | Kerti |
|---|---|
| Grill típusa | FASZENES |
| Grillrendszer | ZÁRT/NYÍLT |
| Eszköztípus | Grill |
02
Felszerelés
| Grillezőlap anyaga | Rozsdamentes acél |
|---|---|
| Egyéb paraméterek | Termosztát |
| Grillező lap | Bordázott |
| Felső grillezőlap | Bordázott |
| Csepegtető tálca | Nem |
| Termosztát | Nem |
03
Megjelenés és dizájn
| Grillezőfelület | Rácsos |
|---|
04
Méretek és tömeg
| Magasság | 78.00cm |
|---|---|
| Szélesség | 61.00cm |
| Mélység | 45.50cm |
| Súly | 29.0kg |
05
Szín
| Szín | Fekete |
|---|