Fieldmann FZG 1014 faszenes grillsütő 54 cm-es grillezőfelülettel, oldalsó asztalokkal és beépített hőmérővel – nagy, fedeles kerti grill.
60 990 Ft
Szállításra kész
készleten több mint 5 db
Várhatóan Önnél: 04.17.
Termékazonosító: 41007160
FZG 1014
Paraméterek
01
Általános
| Grill konstrukciója | Kerti |
|---|---|
| Grill típusa | FASZENES |
| Grillrendszer | ZÁRT/NYÍLT |
| Eszköztípus | Grill |
02
Felszerelés
| Grillezőlap anyaga | Rozsdamentes acél |
|---|---|
| Egyéb paraméterek | Termosztát |
| Grillező lap | Bordázott |
| Felső grillezőlap | Bordázott |
| Csepegtető tálca | Nem |
| Termosztát | Nem |
03
Megjelenés és dizájn
| Grillezőfelület | Rácsos |
|---|
04
Méretek és tömeg
| Magasság | 126.00cm |
|---|---|
| Szélesség | 90.00cm |
| Mélység | 62.00cm |
| Súly | 19.6kg |
05
Szín
| Szín | Fekete |
|---|