Fieldmann FZG 3003 gáz grill 3 égővel, öntöttvas ráccsal és 8,1 kW teljesítménnyel – gyors, fedeles kerti grillezés profi hőkontrollal.
81 990 Ft
Szállításra kész
készleten több mint 5 db
Várhatóan Önnél: 04.17.
Termékazonosító: 41010417
FZG 3003
Paraméterek
01
Általános
| Grill konstrukciója | Kerti |
|---|---|
| Grill típusa | Gáz |
| Grillrendszer | ZÁRT/NYÍLT |
| Eszköztípus | Grill |
02
Felszerelés
| Grillezőlap anyaga | Öntöttvas |
|---|---|
| Egyéb paraméterek | Fedél |
| Grillező lap | Bordázott |
| Felső grillezőlap | Nincs |
| Csepegtető tálca | Nem |
| Termosztát | Nem |
03
Megjelenés és dizájn
| Grillezőfelület | Rácsos |
|---|
04
Méretek és tömeg
| Magasság | 107.00cm |
|---|---|
| Szélesség | 53.00cm |
| Mélység | 110.00cm |
05
Szín
| Szín | Fekete |
|---|