Fieldmann FZG 3013 gázgrill 3+1 égővel, 60×42 cm-es grillezőfelülettel és 11,5 kW teljesítménnyel – nagy, profi kerti grill.
129 990 Ft
Szállításra kész
készleten több mint 5 db
Várhatóan Önnél: 04.16.
Termékazonosító: 41012390
FZG 3013
Paraméterek
01
Általános
| Grill konstrukciója | Kerti |
|---|---|
| Grill típusa | Gáz |
| Grillrendszer | ZÁRT/NYÍLT |
| Eszköztípus | Grill |
02
Felszerelés
| Grillezőlap anyaga | Öntöttvas |
|---|---|
| Egyéb paraméterek | Fedél |
| Grillező lap | Bordázott |
| Felső grillezőlap | Lapos |
| Csepegtető tálca | Igen |
| Termosztát | Nem |
03
Megjelenés és dizájn
| Grillezőfelület | Rácsos |
|---|
04
Méretek és tömeg
| Magasság | 122.00cm |
|---|---|
| Szélesség | 112.00cm |
| Mélység | 57.00cm |
| Súly | 34.0kg |
05
Szín
| Szín | Fekete |
|---|