Fieldmann FZG 3018 INOX gáz grill 5 égővel és külső főzőlappal, 60×42 cm-es grillezőfelülettel – inox, nagy felszereltségű kerti grill.
167 990 Ft
Szállításra kész
készleten több mint 5 db
Várhatóan Önnél: 04.16.
Termékazonosító: 41015391
FZG 3018
Paraméterek
01
Általános
| Grill konstrukciója | Kerti |
|---|---|
| Grill típusa | Gáz |
| Grillrendszer | ZÁRT/NYÍLT |
| Eszköztípus | Grill |
02
Felszerelés
| Grillezőlap anyaga | Öntöttvas |
|---|---|
| Egyéb paraméterek | Fedél |
| Grillező lap | Kombinált |
| Felső grillezőlap | Lapos |
| Csepegtető tálca | Nem |
| Termosztát | Nem |
03
Megjelenés és dizájn
| Grillezőfelület | KOMBINÁLT |
|---|
04
Méretek és tömeg
| Magasság | 122.00cm |
|---|---|
| Szélesség | 57.00cm |
| Mélység | 112.00cm |
05
Szín
| Szín | Ezüst |
|---|