• Teljesítmény: 1.800 W
• Üresjárati fordulatszám: 3.000 fordulat / min.
• Munkaszélesség: 400 mm
• Munkamélység: +6 / -12 mm
• Alváz anyaga: műanyag
• Fűgyűjtő kosár kapacitása: 55,0 liter
• Pengék száma: 20
• Rugók száma: 24
• Állítható fogantyú magasság: igen
• Két cserélhető tartozék henger
• Javasolt terület: 1.200 m2
• Feszültség/frekvencia: 230V–240 V / 50 Hz
• IPX védelem: IPX 4
• Zajszint: 104 dB (A)
• Súly: 12,80 kg
62 990 Ft
Termékazonosító: 50003442
• Teljesítmény: 1.800 W
• Üresjárati fordulatszám: 3.000 fordulat / min.
• Munkaszélesség: 400 mm
• Munkamélység: +6 / -12 mm
• Alváz anyaga: műanyag
• Fűgyűjtő kosár kapacitása: 55,0 liter
• Pengék száma: 20
• Rugók száma: 24
• Állítható fogantyú magasság: igen
• Két cserélhető tartozék henger
• Javasolt terület: 1.200 m2
• Feszültség/frekvencia: 230V–240 V / 50 Hz
• IPX védelem: IPX 4
• Zajszint: 104 dB (A)
• Súly: 12,80 kg
FZV 4010-E
Paraméterek
01
Általános
| Eszköztípus | Gyeplazító |
|---|
02
Teljesítmény
| Motor típus |
|---|
03
Tulajdonságok
| 20 | |
| , , | |
| Igen | |
| Vágási szélesség | 400mm |
| Magasságállítható fogantyú | Igen |
| Vágási magasság | -12 + 6 mm |
| Gyűjtőkosár kapacitás | 55l |
| Indítási rendszer | Elektromos |
04
Felszerelés
| Munkaszerszám | , Késes henger |
|---|---|
| 24 | |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Hordozófogantyú | Igen |
05
Funkció
| Központi vágásmagasság-állítás | Igen |
|---|---|
| Önjáró | Nem |
06
Energetikai paraméterek
| Teljesítmény | 1800W |
|---|
07
Megjelenés és dizájn
| Alváz anyaga | Műanyag |
|---|
08
Anyag
09
Szín
| Szín | Zöld, Fekete |
|---|