Egyszemélyes kerti függőszék stabil acél vázzal, rattan kosárral és kényelmes párnákkal. 100 kg teherbírás, kültéri és beltéri használatra.
65 990 Ft
Szállításra kész
készleten több mint 5 db
Várhatóan Önnél: 04.16.
Termékazonosító: 63000040
FDZN 5225
Paraméterek
01
Általános
| Termék típusa | Hinta |
|---|
02
Rendeltetés
| Rendeltetés | kül és beltéri |
|---|
03
Tulajdonságok
| Székek száma | 1 |
|---|
04
Megjelenés és dizájn
| Anyag | Acél - Alumínium |
|---|---|
| Védőhuzat mellékelve | Igen |
05
Méretek és tömeg
| Átmérő | 105cm |
|---|---|
| Magasság | 120.00cm |
| Szélesség | 105.00cm |
| Mélység | 77.00cm |
06
Szín
| Szín | Krémszínű |
|---|