3 személyes kerti hintaágy masszív fémvázzal és 160 g/m² impregnált poliészter huzattal. 260 kg teherbírás, időjárásálló kivitel kültéri pihenéshez.
46 990 Ft
Szállításra kész
készleten több mint 5 db
Várhatóan Önnél: 04.17.
Termékazonosító: 50005046
FDZN 5204
Paraméterek
01
Általános
| Termék típusa | Hinta |
|---|
02
Rendeltetés
| Rendeltetés | kültéri |
|---|
03
Tulajdonságok
| Székek száma | 3 |
|---|
04
Megjelenés és dizájn
| Anyag | Acél - Alumínium |
|---|---|
| Védőhuzat mellékelve | Nem |
05
Méretek és tömeg
| Magasság | 153.00cm |
|---|---|
| Szélesség | 170.00cm |
| Mélység | 110.00cm |