Nagyméretű, 3 személyes kerti hintaágy erős acélvázzal és 180 g/m² Oxford szövettel. 260 kg teherbírás, időjárásálló kivitel prémium kültéri pihenéshez.
81 990 Ft
Szállításra kész
készleten több mint 5 db
Várhatóan Önnél: 04.17.
Termékazonosító: 50004754
FDZN 5207
Paraméterek
01
Általános
| Termék típusa | Hinta |
|---|
02
Rendeltetés
| Rendeltetés | kültéri |
|---|
03
Tulajdonságok
| Székek száma | 3 |
|---|
04
Megjelenés és dizájn
| Anyag | Poliészter |
|---|---|
| Védőhuzat mellékelve | Igen |
05
Méretek és tömeg
| Magasság | 200.00cm |
|---|---|
| Szélesség | 120.00cm |
| Mélység | 164.00cm |