Zöld színű vízálló poliészter kerti pad párna a Fieldmann FDZN 4006 padhoz tervezve. 5 cm vastag, 180 g/m² anyagsűrűségű párna.
16 990 Ft
Szállításra kész
készleten több mint 5 db
Várhatóan Önnél: 04.17.
Termékazonosító: 50001574
FDZN 9008
Paraméterek
01
Általános
| Rendeltetés | Pad |
|---|---|
| Termék típusa | Kerti pad párna |
02
Rendeltetés
| Rendeltetés | kültéri |
|---|
03
Megjelenés és dizájn
| Anyag | Poliészter |
|---|
04
Méretek és tömeg
| Magasság | 44.00cm |
|---|---|
| Szélesség | 140.00cm |
| Mélység | 5.00cm |
05
Szín
| Szín | Zöld |
|---|