Elegáns krém színű, vízálló poliészter kerti pad párna a Fieldmann FDZN 4013 padhoz tervezve. 5 cm vastag, 180 g/m² anyagsűrűségű párna.
12 990 Ft
Szállításra kész
készleten több mint 5 db
Várhatóan Önnél: 04.16.
Termékazonosító: 50001899
FDZN 9021
Paraméterek
01
Általános
| Rendeltetés | Pad |
|---|---|
| Termék típusa | Kerti pad párna |
02
Rendeltetés
| Rendeltetés | kül és beltéri |
|---|
03
Megjelenés és dizájn
| Anyag | Poliészter |
|---|
04
Méretek és tömeg
| Magasság | 37.00cm |
|---|---|
| Szélesség | 110.00cm |
| Mélység | 3.00cm |
05
Szín
| Szín | Krémszínű |
|---|