Zöld színű, vízálló poliészter székpárna FDZN 4012 kerti székhez. 3 cm vastag, 180 g/m² anyagsűrűségű ülőpárna.
2 990 Ft
Szállításra kész
készleten több mint 5 db
Várhatóan Önnél: 04.17.
Termékazonosító: 50001897
FDZN 9018
Paraméterek
01
Általános
| Rendeltetés | Szék |
|---|---|
| Termék típusa | Székpárna |
02
Rendeltetés
| Rendeltetés | kültéri |
|---|
03
Megjelenés és dizájn
| Anyag | Poliészter |
|---|
04
Méretek és tömeg
| Magasság | 38.30cm |
|---|---|
| Szélesség | 38.30cm |
| Mélység | 3.00cm |
05
Szín
| Szín | Zöld |
|---|