A rendszeres vízszűrő-ellenőrzés és a tömlőcsatlakozások tisztán tartása alapfeltétel a szivattyú élettartamának megőrzéséhez. Fontos a készülék víztelenítése fagyveszélyes időszak előtt. A kompatibilis gyorscsatlakozós rendszer lehetővé teszi különböző tisztítófejek és külső habosítók csatlakoztatását.
38 990 Ft
Szállításra kész
készleten 3 db
Várhatóan Önnél: 04.16.
Termékazonosító: 50004732
FDW 201402-E
Paraméterek
01
Általános
| Eszköztípus | Magasnyomású tisztító |
|---|
02
Teljesítmény
| Működtetés | Elektromos |
|---|---|
| Áramlás | 396l |
| Maximális nyomás | 10.5MPa |
03
Tulajdonságok
| Állítható fogantyú | Nem |
|---|---|
| Sampon lehetőség | Nem |
04
Funkció
| Igen |
05
Energetikai paraméterek
| Teljesítmény | 1400W |
|---|
06
Méretek és tömeg
| Magasság | 42.00cm |
|---|---|
| Szélesség | 19.50cm |
| Mélység | 20.00cm |