Fieldmann FDW 201602-E magasnyomású mosó 1600 W teljesítménnyel, 130 bar nyomással és 420 l/óra vízszállítással. Önfelszívó, sampon tartályos, kompakt erő.
45 990 Ft
Szállításra kész
készleten több mint 5 db
Várhatóan Önnél: 04.16.
Termékazonosító: 50004723
FDW 201602-E
Paraméterek
01
Általános
| Eszköztípus | Magasnyomású tisztító |
|---|
02
Teljesítmény
| Működtetés | Elektromos |
|---|---|
| Áramlás | 420l |
| Maximális nyomás | 13.0MPa |
03
Tulajdonságok
| Állítható fogantyú | Nem |
|---|---|
| Sampon lehetőség | Igen |
04
Funkció
| Igen |
05
Energetikai paraméterek
| Teljesítmény | 1600W |
|---|
06
Méretek és tömeg
| Magasság | 65.00cm |
|---|---|
| Szélesség | 40.00cm |