Fieldmann FDW 201650-E magasnyomású mosó 1650 W teljesítménnyel, 135 bar nyomással és 420 l/óra vízhozammal. Erőteljes tisztítás otthonra és autóápoláshoz.
47 990 Ft
Szállításra kész
készleten több mint 5 db
Várhatóan Önnél: 04.17.
Termékazonosító: 50004976
FDW 201650-E
Paraméterek
01
Általános
| Eszköztípus | Magasnyomású tisztító |
|---|
02
Teljesítmény
| Működtetés | Elektromos |
|---|---|
| Áramlás | 420l |
| Maximális nyomás | 13.5MPa |
03
Tulajdonságok
| Állítható fogantyú | Nem |
|---|---|
| Sampon lehetőség | Igen |
04
Funkció
| Igen |
05
Energetikai paraméterek
| Teljesítmény | 1650W |
|---|
06
Méretek és tömeg
| Magasság | 60.00cm |
|---|---|
| Szélesség | 27.70cm |
| Mélység | 29.70cm |