3 méteres kerek kerti napernyő trópusi akác fa vázzal és impregnált poliészter huzattal. UV-álló, manuális hajtókarral.
40 990 Ft
Szállításra kész
készleten több mint 5 db
Várhatóan Önnél: 04.16.
Termékazonosító: 50001894
FDZN 4014
Paraméterek
01
Általános
| Termék típusa | Napernyő |
|---|
02
Rendeltetés
| Rendeltetés | kültéri |
|---|
03
Megjelenés és dizájn
| Anyag | Akác |
|---|
04
Méretek és tömeg
| Átmérő | 300cm |
|---|---|
| Magasság | 10.00cm |
| Szélesség | 10.00cm |
| Mélység | 300.00cm |
| Súly | 10.0kg |