Fémvázas, dönthető napozóágy karfával. Összecsukható, állítható háttámla és lábtámasz, kültéri és beltéri használatra.
26 990 Ft
Szállításra kész
készleten 5 db
Várhatóan Önnél: 04.16.
Termékazonosító: 50003123
FDZN 8012
Paraméterek
01
Általános
| Termék típusa | Kerti nyugágy |
|---|
02
Rendeltetés
| Rendeltetés | kültéri |
|---|
03
Tulajdonságok
| Nem |
04
Megjelenés és dizájn
| Anyag | Acél - Alumínium |
|---|---|
| Védőhuzat mellékelve | Nem |
05
Méretek és tömeg
| Magasság | 48.00cm |
|---|---|
| Szélesség | 64.00cm |
| Mélység | 188.00cm |
| Súly | 9.7kg |