Elegáns krém színű, vízálló poliészter napozóágy párna a Fieldmann FDZN 4009 napozóágyhoz tervezve. 5 cm vastag, 180 g/m² anyagsűrűségű párna.
14 990 Ft
Szállításra kész
készleten több mint 5 db
Várhatóan Önnél: 04.16.
Termékazonosító: 50001577
FDZN 9016
Paraméterek
01
Általános
| Rendeltetés | Napozóágy |
|---|---|
| Termék típusa | Nyugágy párna |
02
Rendeltetés
| Rendeltetés | kültéri |
|---|
03
Megjelenés és dizájn
| Anyag | Poliészter |
|---|
04
Méretek és tömeg
| Magasság | 194.00cm |
|---|---|
| Szélesség | 52.00cm |
| Mélység | 5.00cm |
05
Szín
| Szín | Krémszínű |
|---|