A nagy teljesítményű Fieldmann FDU 2003-E többfunkciós porszívó hatékony megoldást nyújt a mindennapi nedves és száraz takarításhoz. Strapabíró, 30 literes rozsdamentes acél tartállyal rendelkezik, a masszív pamutszűrő pedig hosszú élettartamot és megbízható működést biztosít.
34 990 Ft
Szállításra kész
készleten több mint 5 db
Várhatóan Önnél: 04.17.
Termékazonosító: 50001707
FDU 2003-E
Paraméterek
01
Általános
| Eszköztípus | Nedves száraz porszívó |
|---|---|
02
Tulajdonságok
| Zajszint | 80dB |
|---|---|
| Kábelhossz | 6.0m |
| Tasak/edény űrtartalma | 30.0l |
03
Felszerelés
| HEPA szűrő | Igen |
|---|---|
| Cső kialakítás | TELESZKÓPOS Fém |
| Turbo-kefe | Nem |
| Kemény padlók, Résszerű, Kárpitozáshoz |
04
Funkció
| Teljesítmény szabályozás | Nem |
|---|---|
05
Energetikai paraméterek
| Teljesítmény | 1W |
|---|
06
Szín
| Szín | Zöld |
|---|