A hatékony Fieldmann FDU 2004-E többfunkciós porszívó nagy teljesítményű megoldást kínál nedves és száraz takarításhoz egyaránt, így ideális választás otthoni és műhelyhasználatra is. Strapabíró, 30 literes fém tartállyal rendelkezik, a masszív pamutszűrő pedig hozzájárul a hosszú élettartamhoz és a megbízható működéshez. Az univerzális tartozékok, valamint a beépített csatlakozóaljzat tovább bővítik a felhasználási lehetőségeket.
42 990 Ft
Szállításra kész
készleten több mint 5 db
Várhatóan Önnél: 04.16.
Termékazonosító: 50001708
FDU 2004-E
Paraméterek
01
Általános
| Eszköztípus | Nedves száraz porszívó |
|---|
02
Tulajdonságok
| Kábelhossz | 4.3m |
|---|---|
| Tasak/edény űrtartalma | 30.0l |
| Hatósugár | 5.0m |
03
Felszerelés
| HEPA szűrő | Igen |
|---|---|
| Cső kialakítás | TELESZKÓPOS Fém |
| Turbo-kefe | Nem |
| Kemény padlók, Résszerű, Kárpitozáshoz |
04
Funkció
| Teljesítmény szabályozás | Nem |
|---|---|
05
Energetikai paraméterek
| Teljesítmény | 1W |
|---|
06
Méretek és tömeg
| Súly | 4.0kg |
|---|
07
Szín
| Szín | Zöld |
|---|