A hatékony Fieldmann FDU 201432-E porszívó nagy teljesítményű, nedves és száraz takarításra egyaránt alkalmas készülék, amely ideális választás otthoni és műhelyhasználatra is. Strapabíró, 30 literes fém tartállyal rendelkezik, amely hosszú élettartamot biztosít, a pamutszűrő pedig hozzájárul a megbízható és hatékony működéshez.
49 990 Ft
Szállításra kész
készleten 2 db
Várhatóan Önnél: 04.17.
Termékazonosító: 50002994
FDU 201432-E
Paraméterek
01
Általános
| Eszköztípus | Nedves száraz porszívó |
|---|---|
02
Tulajdonságok
| Zajszint | 80dB |
|---|---|
| Kábelhossz | 4.3m |
| Tasak/edény űrtartalma | 30.0l |
| Hatósugár | 6.8m |
03
Felszerelés
| HEPA szűrő | Igen |
|---|---|
| Cső kialakítás | TELESZKÓPOS Műanyag |
| Turbo-kefe | Nem |
| Kemény padlók, Kárpitozáshoz |
04
Funkció
| Teljesítmény szabályozás | Nem |
|---|---|
05
Energetikai paraméterek
| Teljesítmény | 1W |
|---|
06
Szín
| Szín | Zöld |
|---|