• Motor teljesítmény: 400 W
• Üresjárati fordulatszám: 1.080 fordulat / min.
• Vágási szélesség: 380 mm
• Vágási magasság: 13/ 24/32/38 mm
• Állítható vágási magasság száma: 4
• Alváz anyaga: műanyag
• Fűgyűjtő kosár anyaga: textil
• Fűgyűjtő kosár kapacitása: 45,0 liter
• Fűgyűjtő kosár kapacitás jelző: nem
• Összecsukható fogantyú: igen
• Javasolt terület: 250 m2
• Feszültség / Frekvencia: 230-240 V, 50 Hz
• Zajszint: 96 dB (A)
• Súly: 12,90 kg
69 990 Ft
Termékazonosító: 50004092
• Motor teljesítmény: 400 W
• Üresjárati fordulatszám: 1.080 fordulat / min.
• Vágási szélesség: 380 mm
• Vágási magasság: 13/ 24/32/38 mm
• Állítható vágási magasság száma: 4
• Alváz anyaga: műanyag
• Fűgyűjtő kosár anyaga: textil
• Fűgyűjtő kosár kapacitása: 45,0 liter
• Fűgyűjtő kosár kapacitás jelző: nem
• Összecsukható fogantyú: igen
• Javasolt terület: 250 m2
• Feszültség / Frekvencia: 230-240 V, 50 Hz
• Zajszint: 96 dB (A)
• Súly: 12,90 kg
FZR 1050-E
Paraméterek
01
Általános
| Eszköztípus | Rotációs kerti fűnyíró |
|---|---|
| Fűnyíró típus | Hengeres |
02
Teljesítmény
| Működtetés | Elektromos |
|---|
03
Tulajdonságok
| Puha kialakítású markolat | Nem |
|---|---|
| Kétkezes fogantyú | Igen |
| Vágási szélesség | 380mm |
| Magasságállítható fogantyú | Igen |
| Vágási magasság | 13 - 38 mm |
| Ajánlott terület | 300m2 |
| Gyűjtőkosár kapacitás | 45l |
| Vágásmagasság fokozatok | 4 |
| Vágórendszer | Kés |
| Indítási rendszer | Elektromos |
04
Felszerelés
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
|---|---|
| Hordozófogantyú | Nem |
| Összecsukható fogantyú | Igen |
| Nem |
05
Funkció
| 4 az 1-ben vágórendszer | Nem |
|---|---|
| Központi vágásmagasság-állítás | Nem |
| Telítettség jelző | Nem |
| Mulcsozás | Nem |
| Önjáró | Nem |
06
Energetikai paraméterek
| Teljesítmény | 400W |
|---|
07
Megjelenés és dizájn
| Alváz anyaga | Műanyag |
|---|
08
Méretek és tömeg
| Súly | 12.9kg |
|---|
09
Szín
| Szín | fekete-zöld |
|---|