• Motor: OHV 4-ütemű
• Hengerűrtartalom: 139,0 cm3
• Motor teljesítmény: 2,20 kW
• Üresjárati fordulatszám: 3.000 fordulat / min.
• Indítás: manuális - húzással
• Üzemanyagtartály kapacitása: 1,2 liter
• Olajtartály kapacitása: 0,6 liter
• Ajánlott üzemanyag: Benzin - ólommentes, min. 95-ös oktánszámú
• Ajánlott olaj: SAE30, 15W-40
• Változtatható menetsebesség: nem
• 4in1 vágási rendszer: nem – 3in1 rendszerű
• Vágási szélesség: 460 mm
• Vágási magasság: 25 - 75 mm
• Állítható vágási magasság: 5 pozíció
• Alváz anyaga: acél
• Fűgyűjtő kosár anyaga: textil
• Fűgyűjtő kosár kapacitása: 55,0 liter
• Fűgyűjtő kosár kapacitás jelző: igen
• Kerekek mérete: Első 178 mm, hátsó 204 mm
• Önjáró funkció: igen
• Összecsukható fogantyú: igen
• Állítható fogantyú magasság: nem
• Ital / szerszámtároló rekesz: nem
• Javasolt terület: 1.000 m2
• Zajszint: 95 dB (A)
• Súly: 28,00 kg
Gyári tartozék: Fieldmann FZR 9025 vágókés – 460 mm
99 990 Ft
Termékazonosító: 50003117
• Motor: OHV 4-ütemű
• Hengerűrtartalom: 139,0 cm3
• Motor teljesítmény: 2,20 kW
• Üresjárati fordulatszám: 3.000 fordulat / min.
• Indítás: manuális - húzással
• Üzemanyagtartály kapacitása: 1,2 liter
• Olajtartály kapacitása: 0,6 liter
• Ajánlott üzemanyag: Benzin - ólommentes, min. 95-ös oktánszámú
• Ajánlott olaj: SAE30, 15W-40
• Változtatható menetsebesség: nem
• 4in1 vágási rendszer: nem – 3in1 rendszerű
• Vágási szélesség: 460 mm
• Vágási magasság: 25 - 75 mm
• Állítható vágási magasság: 5 pozíció
• Alváz anyaga: acél
• Fűgyűjtő kosár anyaga: textil
• Fűgyűjtő kosár kapacitása: 55,0 liter
• Fűgyűjtő kosár kapacitás jelző: igen
• Kerekek mérete: Első 178 mm, hátsó 204 mm
• Önjáró funkció: igen
• Összecsukható fogantyú: igen
• Állítható fogantyú magasság: nem
• Ital / szerszámtároló rekesz: nem
• Javasolt terület: 1.000 m2
• Zajszint: 95 dB (A)
• Súly: 28,00 kg
Gyári tartozék: Fieldmann FZR 9025 vágókés – 460 mm
FZR 4608-B
Paraméterek
01
Általános
| Eszköztípus | Rotációs kerti fűnyíró |
|---|---|
| Fűnyíró típus | Forgókéses |
02
Teljesítmény
| Működtetés | Benzines |
|---|---|
| Hengerűrtartalom | 139.0cm3 |
| Lóerő | 2.20kW |
| Motor típus | 4 ütemű |
03
Tulajdonságok
| Puha kialakítású markolat | Igen |
|---|---|
| Max. sebesség | 3km/h |
| Üzemanyagtartály kapacitás | 1.2l |
| Kétkezes fogantyú | Igen |
| Olajtartály kapacitás | 600ml |
| Vágási szélesség | 460mm |
| Magasságállítható fogantyú | Igen |
| Vágási magasság | 25-75 mm |
| Ajánlott terület | 1000m2 |
| Gyűjtőkosár kapacitás | 55l |
| Vágásmagasság fokozatok | 5 |
| Üzemanyagtartály kapacitás | 1l |
| Vágórendszer | Kés |
| Indítási rendszer | Kézi |
04
Felszerelés
| Hordozófogantyú | Igen |
|---|---|
| Összecsukható fogantyú | Igen |
| Nem |
05
Funkció
| 4 az 1-ben vágórendszer | Nem |
|---|---|
| Központi vágásmagasság-állítás | Igen |
| Telítettség jelző | Nem |
| Mulcsozás | Igen |
| Önjáró | Igen |
06
Megjelenés és dizájn
| Alváz anyaga |
|---|
07
Méretek és tömeg
| Súly | 28.0kg |
|---|
08
Szín
| Szín | fekete-zöld |
|---|