Fieldmann FZS 2030-E elektromos fűkasza 1200 W teljesítménnyel, 38 cm vágási szélességgel és acél háromfogú pengével erőteljes kerti munkához.
27 990 Ft
Szállításra kész
készleten több mint 5 db
Várhatóan Önnél: 04.16.
Termékazonosító: 50008363
FZS 2030-E
Paraméterek
01
Általános
| Fűnyíró típus | Damilos |
|---|
02
Teljesítmény
| Működtetés | Elektromos |
|---|---|
| Motor típus |
03
Tulajdonságok
| Kétkezes fogantyú | Igen |
|---|---|
| Vágási szélesség | 380mm |
| Indítási rendszer | Elektromos |
04
Energetikai paraméterek
| Teljesítmény | 1200W |
|---|
05
Méretek és tömeg
| Súly | 4.3kg |
|---|
06
Szín
| Szín | Fekete, Zöld |
|---|