Fieldmann FZS 3006-B benzines fűkasza 26 cm³ motorral, 44 cm vágási szélességgel és acél vágókéssel sűrű növényzethez.
41 990 Ft
Szállításra kész
készleten több mint 5 db
Várhatóan Önnél: 04.16.
Termékazonosító: 50008352
FZS 3006-B
Paraméterek
01
Teljesítmény
| Működtetés | Benzines |
|---|---|
| Hengerűrtartalom | 26.0cm3 |
| Lóerő | 0.75kW |
| Motor típus | 2 ütemű |
02
Tulajdonságok
| Állítható fogantyú | Igen |
|---|---|
| Puha kialakítású markolat | Nem |
| Kétkezes fogantyú | Igen |
| Vágási szélesség | 440mm |
| Üzemanyagtartály kapacitás | 1l |
| Vágórendszer | Két húr |
03
Felszerelés
| Vállpánt | Igen |
|---|
04
Funkció
| Automatikus damiladagolás | Igen |
|---|---|
| Félautomata |
05
Méretek és tömeg
| Damil átmérő | 2.4mm |
|---|
06
Szín
| Szín | Zöld |
|---|