A Fieldmann FDTP 2100-E 100 W-os elektromos ragasztópisztoly 3-5 perc alatt használatra kész. A 11 mm rúd átmérője és a 9-16 g olvasztóképesség biztosítja az általános használatot. Az ergonómiai kialakítás kényelmes és biztonságos ragasztást tesz lehetővé.
3 690 Ft
Szállításra kész
készleten több mint 5 db
Várhatóan Önnél: 04.16.
Termékazonosító: 50004263
FDTP 2100-E
Paraméterek
01
Általános
| Rendeltetés | Műhely |
|---|---|
| Eszköztípus | Ragasztópisztoly |
02
Teljesítmény
| Működtetés |
|---|
03
Tulajdonságok
04
Energetikai paraméterek
| Teljesítmény | 100W |
|---|
05
Tápellátás
| Tápellátás | Hálózat |
|---|
06
Méretek és tömeg
| Magasság | 5.30cm |
|---|---|
| Szélesség | 15.20cm |
| Mélység | 24.30cm |
| Súly | 0.4kg |
07
Szín
| Szín | Zöld |
|---|