Fieldmann FZK 6115-139BL benzines kapálógép 139 cm³ LONCIN motorral. 39–59 cm munkaszélességű rotációs kapa közepes és nagyobb kertekhez.
129 990 Ft
Szállításra kész
készleten több mint 5 db
Várhatóan Önnél: 04.17.
Termékazonosító: 50007679
FZK 6115-139BL
Paraméterek
01
Teljesítmény
| Működtetés | Benzines |
|---|---|
| Hengerűrtartalom | 139.0cm3 |
| Lóerő | 2.40kW |
| Motor típus | 4 ütemű |
02
Tulajdonságok
| Munkamélység | 26cm |
|---|---|
| Vágási szélesség | 590mm |
| Üzemanyagtartály kapacitás | 1l |
| Indítási rendszer | Kézi |
03
Felszerelés
| Nem | |
| Kések száma | |
| Munkaszerszám | Késes henger |
| Kések átmérője | 26cm |
| Összecsukható fogantyú | Nem |
04
Energetikai paraméterek
| Teljesítmény | 2400W |
|---|
05
Méretek és tömeg
| Súly | 30.0kg |
|---|
06
Szín
| Szín | Zöld |
|---|