Fieldmann FZS 5004-B benzines fűkasza 52 cm³ motorral, 1,45 kW teljesítménnyel és 44 cm vágási szélességgel intenzív munkához.
46 990 Ft
Szállításra kész
készleten több mint 5 db
Várhatóan Önnél: 04.16.
Termékazonosító: 50007677
FZS 5004-B
Paraméterek
01
Általános
| Eszköztípus | Fűkasza |
|---|
02
Teljesítmény
| Működtetés | Benzines |
|---|---|
| Hengerűrtartalom | 52.0cm3 |
| Lóerő | 1.45kW |
| Motor típus | 2 ütemű |
03
Tulajdonságok
| Állítható fogantyú | Igen |
|---|---|
| Puha kialakítású markolat | Nem |
| Kétkezes fogantyú | Igen |
| Üzemanyagtartály kapacitás | 1l |
| Vágórendszer | Két húr |
| Fejszög állítás | Nem |
04
Felszerelés
| Nem | |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Teleszkópos nyél | Nem |
| Vállpánt | Igen |
| Tartalék damil a csomagban | Nem |
| Tartalék penge mellékelve | Igen |
| Nem |
05
Funkció
| Automatikus damiladagolás | Igen |
|---|---|
| Gyors feltekerésű |
06
Méretek és tömeg
| Damil átmérő | 2.4mm |
|---|---|
| Súly | 6.8kg |