Fieldmann FZP 5316-B benzines láncfűrész 53 cm³ motorral és 405 mm vezetőlemezzel. 2,7 LE erő, automata olajzás, profi vágás minden munkához.
53 990 Ft
Szállításra kész
készleten 4 db
Várhatóan Önnél: 04.17.
Termékazonosító: 50007291
FZP 5316-B
Paraméterek
01
Általános
| Eszköztípus | Láncfűrész |
|---|
02
Teljesítmény
| Működtetés | Benzines |
|---|---|
| Hengerűrtartalom | 53.0cm3 |
| Lóerő | 2.00kW |
03
Tulajdonságok
| Üzemanyagtartály kapacitás | 0.5l |
|---|---|
| Olajtartály kapacitás | 260ml |
| Láncosztás | .325'' |
| Vezetőlemez típusa | Fieldmann |
| Lánc típusa | Fieldmann |
| Támasztókörmök | Acél |
04
Felszerelés
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
|---|---|
| Igen |
05
Funkció
| Biztonsági fék | Igen |
|---|---|
| Automatikus olajozás | Igen |
| Gyors láncfeszítő rendszer | Nem |
06
Méretek és tömeg
| Vezetőlemez hossza | 40cm |
|---|---|
| Súly | 5.1kg |
07
Szín
| Szín | fekete-zöld |
|---|