Fieldmann FZP 6518-B benzines láncfűrész 65 cm³, 3,9 LE motorral és 450 mm vezetőlemezzel. Profi teljesítmény, automata olajzás, erőteljes vágás.
40 990 Ft
Szállításra kész
készleten 2 db
Várhatóan Önnél: 04.17.
Termékazonosító: 50007726
FZP 6518-B
Paraméterek
01
Általános
| Eszköztípus | Láncfűrész |
|---|
02
Teljesítmény
| Működtetés | Benzines |
|---|---|
| Hengerűrtartalom | 65.0cm3 |
| Lóerő | 2.90kW |
| Láncsebesség | 24m/s |
03
Tulajdonságok
| Üzemanyagtartály kapacitás | 0.8l |
|---|---|
| Olajtartály kapacitás | 260ml |
| Láncosztás | 3/8'' |
| Vezetőlemez típusa | Fieldmann |
| Lánc típusa | Fieldmann |
| Támasztókörmök | Acél |
04
Felszerelés
| Nem | |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Igen |
05
Funkció
| Biztonsági fék | Igen |
|---|---|
| Automatikus olajozás | Igen |
| Gyors láncfeszítő rendszer | Nem |
06
Méretek és tömeg
| Hajtószem vastagsága | 1.5mm |
|---|---|
| Vezetőlemez horonyszélessége | 1.5mm |
| Vezetőlemez hossza | 45cm |
| Súly | 6.6kg |
07
Szín
| Szín | fekete-zöld |
|---|