A Fieldmann FDBK 201301-E bontókalapács 1300 W teljesítménnyel és 15 J ütési energiával hatékony megoldást kínál beton, tégla és kő bontásához. Nagy erejének köszönhetően ideális választás felújítási és építési munkákhoz. Az SDS MAX befogórendszer gyors és biztonságos vésőcserét tesz lehetővé.
60 990 Ft
Szállításra kész
készleten 2 db
Várhatóan Önnél: 04.17.
Termékazonosító: 50004085
FDBK 201301-E
Paraméterek
01
Általános
| Eszköztípus | Bontó kalapács |
|---|
02
Teljesítmény
| Működtetés |
|---|
03
Tulajdonságok
| Működtetés | Hálózat 230V |
|---|---|
| Forgatható fogantyú | Nem |
| Puha kialakítású markolat | Igen |
| Max. fúrási átmérő | 18mm |
04
Felszerelés
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
|---|---|
| Bitek száma egy csomagban | 2 |
| Gyorstokmány | Igen |
| Vízmérték | Nem |
05
Funkció
| Funkció | FURÁS/ÜTVEFÚRÁS |
|---|---|
| Töltöttség jelző | Nem |
| Megvilágítás | Nem |
06
Energetikai paraméterek
| Teljesítmény | 1300W |
|---|
07
Szín
| Szín | Zöld |
|---|